Jesteś tutaj: Start / Strona główna / Ogłoszenie

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Po zdiagnozowaniu potrzeb Uczniów w zakresie korzystania z bezpośrednich konsultacji z Nauczycielami na terenie szkoły (Diagnoza została przeprowadzona przez Wychowawców poszczególnych klas), zamieszczam niniejszy harmonogram. Proszę pamiętać, że obowiązują nas przepisy dotyczące zasad zachowania dystansu społecznego i stosowania ochrony osobistej, dlatego:

1. Na konsultacje przychodzą jedynie ZDROWI Uczniowie, których najbliższa rodzina nie przebywa na kwarantannie, ani w izolacji domowej (oświadczenie o stanie zdrowia).
  2. Uczniowie wchodzą do szkoły w maseczkach, podają oświadczenie Rodziców o stanie zdrowia, dezynfekują dłonie i zajmują miejsce w wyznaczonej sali lekcyjnej, w której podczas konsultacji mogą zdjąć maseczkę.
  3. W momencie, gdy Nauczyciel będzie musiał skrócić dystans wobec Ucznia, a także przy podchodzeniu do tablicy lub wychodzeniu do toalety – Uczniowie zakładają maseczkę.
  4. Uczniowie ustalają (przed udziałem w konsultacjach) z Nauczycielem drogą mailową - zakres materiału, który chcieliby poprawić i przychodzą przygotowani.
  5. Po konsultacjach wracają bezpośrednio do domu, unikając gromadzenia się. O wyniku konsultacji w kwestii poprawy informują Rodziców.
  6. Uczniowie klasy VIII – oprócz poprawy, mają zaplanowane dodatkowe konsultacje z trzech wiodących przedmiotów: języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego, z których zdają egzamin.

To możliwość ponownego oszacowania, które obszary należy jeszcze utrwalić, ponieważ pozostało niewiele czasu !!!

Drodzy Ósmoklasiści ! Uczyliście się przez osiem lat, przygotowywaliście się solidnie, dwukrotnie braliście udział w egzaminie próbnym, Powtarzaliście wiadomości pod kierunkiem Nauczycieli, regularnie kontaktowaliście się z Nimi nawet w tym trudnym momencie. Myślę, że jesteście gotowi do egzaminu i każdy z Was uczciwie i maksymalnie wykorzystał czas pandemii na naukę.

Trzymam kciuki za Wszystkim naszych Uczniów !!!

Marta Muchla

Dyrektor Szkoły Podstawowej