Projekt "Zdrowo jem, więcej wiem".

Klasa 3 kontynuuje projekt "Zdrowo jem, więcej wiem". W ramach zajęć z projektu przeprowadzono 2 lekcje na temat szkodliwości cukru.
Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat skutków spożywania produktów z dużą ilością cukru. Przygotowana prezentacja na temat cukru pomogła  zrozumieć jak ważny  to temat.
Ze względu na istotę i ważność tematyki do projektu włączyła się p. Ola Jadczyk, która w ramach lekcji w-f  zachęca uczniów do zdrowego odżywiania i udziela wskazówek w jaki sposób należy dbać o zdrowie poprzez:
- gry i zabawy ruchowe (w czasie nauki stacjonarnej uczniowie brali udział w zabawie ruchowej przy piosence "Ruch i podskok"),
- projekcję bajek edukacyjnych na temat zdrowego odżywiania się "Ekipa Chrumasa" (nauka zdalna).

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć oraz prezentacji na temat cukru.

Opracowanie:
Anna Mrozek