Nasi uczniowie Laureatami Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria 2021 roku!

30 maja 2021r. o godz. 18.00, w Auli Papieskiej na Jasnej Górze odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały wręczone dyplomy i nagrody. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: "Maryjne Kapliczki w Polskim Krajobrazie". W konkursie muzycznym: I miejsce w kategorii klas IV-VIII zdobyła Natalia Froch z klasy VIII, II miejsce Dominika Stępień z klasy IV, do konkursu uczennice przygotowała  Pani Dorota Wiśniewska. Konkurs Plastyczny: w kategorii klas I- III : I miejsce zdobyła uczennica klasy II Lena Strzelecka i Franciszek Janusz,uczeń klasy II, III miejsce również uczennica klasy II Maja Sirek, wszystkie prace konkursowe zostały wykonane pod kierunkiem Pani Katarzyny Kamińskiej . I miejsce w/w konkursie plastycznym zdobyła także uczennica klasy VIII Laura Brzeska. Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Dorota Wiśniewska, Katarzyna Kamińska