Wakacji nadszedł czas

30 czerwca 2021r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny w oddziałach przedszkolnych. Dyrektor szkoły Pani Marta Muchla oraz Wychowawcy grup przedszkolnych serdecznie powitali na uroczystości Rodziców oraz Przedszkolaki. Najstarsza grupa pod okiem Pani Anny Macherzyńskiej przygotowała program artystyczny nawiązujący do minionych lat przedszkolnych, przygotowania do podjęcia obowiązku szkolnego przez 6-latki oraz wakacyjnego wypoczynku. Pani Dyrektor i Wychowawca wręczyli dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe upominki z dydykacją dla każdego dziecka. Grupa 4,5 -latków pod kierunkiem Pani Magdaleny Kucharzewskiej i Pani Pauliny Kwiecień  tańcem i piosenką podsumowały miniony rok szkolny. Dzieci z rąk Pani Dyrektor i Wychowawcy otrzymały pamiątkowe dyplomy. W wakacyjny nastrój wprowadziły także najmłodsze przedszkolaki, które wspólnie z Panią Edytą Niestrój wykonały piosenkę nawiązującą do letnich podróży. Przedszkolaki także otrzymały pierwsze przedszkolne dyplomy i upominki. Pani Marta Muchla podziękowała Wychowawcom, Nauczycielom i Pracownikom oddziałów przedszkolnych za pracę w mijającym roku szkolnym. Dyrektor szkoły i Wychowawcy serdeczne podziękowania skierowali do Rodziców i Opiekunów przedszkolaków. Pani Dyrektor przekazała także wyrazy wdzięczności za pomoc okazywaną społeczności szkolnej na ręce Radnego Gminy Poczesna Pana Artura Sosny oraz Sołtysa Sołectwa Mazury Pana Dominika Krawczyka. Na zakończenie uroczystości, które odbyły się w poszczególnych grupach przedszkolnych Pani Marta Muchla i wychowawcy życzyli dzieciom bezpiecznych wakacji i wielu niezapomnianych letnich przygód.