"Powiedz, co czujesz? Zdemaskuj emocje!"

Drodzy Uczniowie!

Jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie wyłączając pandemii COViD-19 i zdalnego nauczania - nagromadziły się w Was emocje, z którymi nie potraficie sobie poradzić lub o których chcecie zwyczajnie porozmawiać – nie wstydźcie się sięgnąć po pomoc. W szkole czeka na Was Pani Pedagog mgr Ewa Urbańska oraz Pan Psycholog mgr Mateusz Kulawiński. Jesteśmy tutaj dla Was, wszyscy - Nauczyciele i Pracownicy! Chcę, żebyście o tym pamiętali !!! Jeśli z jakiegoś powodu wolicie podzielić się anonimowo swoimi problemami – korzystajcie z ogólnopolskiego numeru zaufania – infolinia wsparcia psychologicznego

800 12 12 12! (Kampania „Powiedz, co czujesz? Zdemaskuj emocje!” pod patronatem Ministerstwa Zdrowia), poniżej link:

Kampania „Powiedz co czujesz. Zdemaskuj emocje” - Ministerstwo Zdrowia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Proszę Państwa o wsparcie dla NASZYCH Wychowanków, ponieważ to Państwo jako pierwsi obserwujecie niepokojące oznaki: rozdrażnienia, lęku, czy izolacji wśród Dzieci i Młodzieży. Nie wahajcie się Państwo podzielić swoimi wątpliwościami. Jeśli będzie taka potrzeba, kontaktujcie się Państwo z nami (nieradaszkola@op.pl, 34 327 44 88) lub z kadrą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na ulicy Tkackiej 5, tel.: 34 322 92 01. Wszyscy służymy radą, wsparciem i pomocą ! Już dzisiaj dziękuję za Państwa zaangażowanie i troskę!

Marta Muchla