Jesteś tutaj: Start / Strona główna /

Dnia 10 stycznia 2018r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć ks. biskupa pomocniczego archidiecezji częstochowskiej Andrzeja Przybylskiego. Wyjątkowego gościa przywitaliśmy pieśnią "Bądź pozdrowiony gościu nasz". Jego Ekscelencję oraz ks. Marka Włoch, proboszcza Parafii Świętych Apostolów Piotra i Pawła w Nieradzie w imieniu społeczności szkolnej serdecznie powitała dyrektor szkoły Pani Bożena Turek. Następnie wysłuchaliśmy kolęd i pastorałek  w wykonaniu dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniów szkoły i chóru szkolnego.  Ks. biskup skierował do nas ciepłe i serdeczne słowa oraz odpowiadał na pytania uczniów.  Pani dyrektor, ks. proboszcz oraz przedstawiciele uczniów gorąco podziękowali Ekscelencji za przybycie do naszej szkoły i wygłoszone Słowo Boże. Na zakończenie odmówiliśmy wspólnie modlitwę, po której ks. biskup udzielił swojego pasterskiego błogosławieństwa.

Było to niezwykłe i wzruszające wydarzenie w życiu naszej szkoły.