Z serca dziękujemy!

Są w miesiącu styczniu dwa niezwykłe dni, dni pełne uśmiechów, radości i wzruszeń. To Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z okazji Ich święta 18 stycznia 2018r. odbyła się w naszej szkole piękna uroczystość. Dyrektor szkoły Pani Bożena Turek gorąco powitała przybyłych gości: Wójta Gminy Poczesna Pana Krzysztofa Ujmę, zastępcę przewodniczącej Rady Rodziców Panią Martę Jabłońską oraz babcie i dziadków dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodziców. Pani dyrektor złożyła babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Następnie z serca płynące podziękowania i życzenia przekazane zostały przez dzieci z oddziałów przedszkolnych w  różnych formach artystycznych. Były wiersze i piosenki okolicznościowe oraz z repertuaru lat 70 - tych. Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu przedszkolaków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Wszystkiego co najlepsze babciom i dziadkom życzył  Pan Wójt. Uroczystość miała prawdziwie magiczny nastrój, który podkreślił jeszcze występ iluzjonisty Krystiana. Były czary i zaklęcia z udziałem dzieci oraz gości. Pokazy nagrodzone zostały gromkimi brawami. Następnie przedszkolaki wręczyły babciom  dziadkom upominki: kolorowe broszki i krawaty i zaprosiły do wspólnej zabawy. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości.