Witaj Wiosno!

Dnia 21 marca 2018r. powitaliśmy w naszej szkole Wiosnę. W uroczystości uczestniczyła dyrektor szkoły Pani Bożena Turek, nauczyciele, uczniowie klas I-VII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Na początku kibicowaliśmy naszym kolegom w rozgrywkach umysłowych. Uczniowie klas IV-VII zaprezentowali swoją wiedzę i błyskotliwość w teleturnieju „Familiada”. Następnie wysłuchaliśmy "Koncertu życzeń" w wykonaniu uczniów klas IV-VII, którzy słowem i piosenką życzyli wszystkim dobrego humoru przez cały rok. Także uczniowie z klas I-III oraz przedszkolaki miały misję do wypełnienia. Podziwialiśmy piękne wystrojone dziewczynki, które odzwierciedlały Panią Wiosnę. Przedszkolaki wyróżniały się  swoimi barwnymi strojami. Uroczystość przygotowały Panie: Katarzyna Szyda-Chęcińska oraz Monika Matysiak.