GMINNY TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW

"Z Przyrodą na Ty" - kolejny już raz pod takim hasłem spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej w Nieradzie. Turniej odbył sie 24 kwietnia 2018r. W zmaganiach uczestniczyło po dwoje dzieci  z każdego przedszkola z terenu Gminy Poczesna pod opieką nauczyciela. Goście zostali powitani przez Panią dyrektor Bożenę Turek oraz dzieci z grupy Muchomorki. Uczestnicy odpowiadając na pytania i wykonując zadania wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy i umiejętności. Nad turniejem czuwała komisja: Pani Iwona Kołodziejczyk - nauczyciel przyrody i geografii oraz Pani Agata Górniak - miłośniczka kwiatów i florostka. Przedszkolaki zostały prawdziwymi przyjaciółmi przyrody.Dzieci otrzymały zasłużone gratulacje, dyplomy i nagrody, nauczyciele odebrali gratulacje, podziękowania i nagrody dla przedszkoli ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Na gości czekał również słodki poczęstunek. Turniej przebiegał w radosnej atmosferze. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Edyta Niestrój