Jesteś tutaj: Start / Strona główna /

Regulamin konkursu plastycznego  o tematyce patriotycznej dla klas I-III:

,,Gdyby nie orzeł, co by było godłem  Polski?”

I . Założenia ogólne

1.  Celem konkursu jest promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu, kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa.
  2.  Konkurs przeznaczony jest dla klas I-III Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Przyjmowane są tylko prace wykonane indywidualnie.
  3. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Nieradzie

II. Tematyka, format prac

1.  Tematem prac jest samodzielna interpretacja dotycząca  rozumienia  symboli narodowych, patriotyzmu, jego przejawów, postaw  itp.

,,Gdyby nie orzeł, co by było godłem Polski?”

2.   Prace powinny być wykonane w formacie A3 lub A4 w dowolnej technice.

III. Przebieg konkursu i terminy

1.  Uczniowie wykonują prace indywidualnie.

2.  Każda klasa może wytypować do konkursu dowolną liczbę prac.

3.  W terminie do 30 października 2018 r. prace należy  dostarczyć osobiście do

Wychowawców klas lub wychowawczyni klasy III pani Katarzyny Kamińskiej

4.  Prace należy podpisać: Imię i nazwisko dziecka oraz  klasa.

5.  Jury dokonuje oceny prac uwzględniając walory plastyczne i sposób przedstawienia

tematu.

6. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

8. Wręczenie nagród odbędzie się  09.10.2018 roku

IV. Nagrody

1. Zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca uzyskują tytuł laureata i otrzymują   nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora.
  2. Komisja Konkursowa może również przyznać wyróżnienia dla autorów prac szczególnych walorach artystycznych, którzy nie uzyskali tytułu laureata.
  3. Wręczenie nagród odbędzie się 9  listopada podczas  uroczystości szkolnej z okazji   Narodowego Święta Niepodległości

V. Ochrona danych osobowych:

1.   Prace uczestników konkursu nie będą zwracane autorom.

2.  Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania prac oraz ich nieodpłatnej publikacji z zachowaniem praw autorskich.

3.   Dane osobowe uczestników konkursu są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych

VI. Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduj Organizator  Konkursu

ORGANIZATOR:  Katarzyna Kamińska