Dla Niepodległej...

Zespół wokalny "NIEZAPOMINAJKI" oraz solistki naszej szkoły czynnie włączyły się w obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez udział w konkursach, przeglądach i występach wokalnych na terenie gminy, powiatu i województwa. Oto sukcesy naszych wykonawców : udział w finale I Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej "ŚPIEWAM TOBIE POLSKO" pod patronatem Pani Urszuli Bauer, I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej Myszków 2018, III miejsce w III Archidiecezjalno - Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA" Poczesna 2018, ponadto solistki Natalia Froch uczennica klasy VI wyśpiewała II miejsce. a Marcelina Caban uczennica klasy VI zajęła I miejsce w w/w Przeglądzie. Laureatką I nagrody w V Powiatowym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej "HISTORIA PIEŚNIĄ PISANA" w Lubojnie została Marcelina Caban, jak również laureatką II miejsca w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Myszkowie. Opiekunem artystycznym wykonawców jest Pani Dorota Wiśniewska.

Dorota Wiśniewska