Śniadanie daje moc

W dniu 8 listopada uczniowie z naszej szkoły dołączyli do ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc". Klasa I, II i III z przyniesionych produktów zrobiła tosty, kanapki, sałatkę warzywną, musli, a także sok wieloowocowy. Śniadanie przygotowane przez naszych uczniów wraz z rodzicami i nauczycielami było wspólnie degustowane z Dyrekcją szkoły. W trakcie degustacji przeprowadzona była pogadanka na temat zdrowego odżywiania, roli śniadania w diecie, produktów bogatych w witaminy, a także substancji szkodliwych takich jak konserwanty czy barwniki. Śniadanie było zapewne zdrowe, ale także dodało mocy i energii na cały dzień szkolny.

Koordynatorzy: Olga Jadczyk i Katarzyna Huras