Rok szkolny 2018/2019

Prace remontowo- adaptacyjne wykonane przed rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019r.:

1. Zaadaptowano pomieszczenie biblioteki szkolnej na salę lekcyjną dla klasy VII, którą wyposażono w nowe meble i sprzęt szkolny oraz zestaw interaktywny, tj., tablica multimedialna, projektor i laptop.
  2. W pomieszczeniu dotychczasowego pokoju nauczycielskiego urządzono bibliotekę szkolną.
  3. Zmieniono przeznaczenie sali zebrań na pokój nauczycielski.
  4. Czytelnia stała się pomieszczeniem wielofunkcyjnym, w którym dyżur konsultacyjny pełnią również psycholog, pedagog szkolny oraz logopeda.
  5. W sali klasy III zamontowano zestaw interaktywny. Tym samym wszystkie sale lekcyjne w szkole oraz sala „zerówki” są wyposażone w nowoczesne zestawy multimedialne do prowadzenia zajęć.
  6. Pomalowano korytarze szkolne oraz niektóre sale lekcyjne.
  7. Zakupiono pomoce dydaktyczne do pracowni biologicznej, geograficznej, fizycznej i chemicznej.
  8. Baza szkoły wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy.
  9. Zakupiono nowe kąciki i zabawki do oddziałów przedszkolnych.
  10. Samorząd lokalny wybudował na terenie szkoły boisko wielofunkcyjne do gry w tenisa ziemnego, piłkę siatkową i badmintona.
  11. Częściowo zmodernizowano pracownię komputerową poprzez zakup nowych zestawów komputerowych.
  12.  Pomalowano pomieszczenia w bloku żywieniowym.