Szkoła Podstawowa w Nieradzie

42-262 Michałów

ul. Laurowa 54

Tel: (34) 327-44-88

nieradaszkola@op.pl
Jesteś tutaj: Start / Klasa VIII

Klasa VIII

Wychowawca: mgr Alicja Golis

Artykuły

Powiększ obraz

Targi edukacyjne

13 marca br. klasa VIII wyjechała na Targi Edukacyjne Zawodowiec 2019. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą częstochowskich szkół ponadpodstawowych. Wyjazd przygotowała Pani pedagog Monika Matysiak.

Czytaj więcej o: Targi edukacyjne
Powiększ obraz

Poznajemy zawody

W poniedziałek 11 marca br. odwiedziliśmy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Częstochowie. Poznaliśmy tajniki zawodu mechanika samochodowego, montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, montera sieci i instalacji sanitarnych oraz elektryka. Wyjazd został przygotowany przez Panią pedagog Monikę Matusiak

Czytaj więcej o: Poznajemy zawody
Powiększ obraz

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z klasy VIII przygotowali dla swoich koleżanek gazetkę okolicznościową, drobne upominki w postaci bransoletek oraz piękne, wiosenne bukiety z tulipanów. Na zajęciach z wychowawcą wszyscy zostali zaproszeni do słodkiego poczęstunku. Dziękujemy naszym Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego sympatycznego klasowego święta!

Czytaj więcej o: Dzień Kobiet
Powiększ obraz

Spotkanie wigilijne w klasie VIII

21 grudnia 2018r. po raz ostatni w tej szkole spotkaliśmy się przy wigilijnym stole. Naszym gościem honorowym była Pani Dyrektor Bożena Turek. Był opłatek, serdeczne życzenia i moc wzruszeń. Nasze rozmowy toczyły się wokół wspomnień związanych ze szkołą i minionych lat. Dziękujemy serdecznie naszym Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego świątecznego spotkania! 

Alicja Golis 

Czytaj więcej o: Spotkanie wigilijne w klasie VIII
Powiększ obraz

Mikołajki w klasie VIII

Tradycyjnie z okazji mikołajek nasza klasa pojechała do Cinema City Galeria Jurajska. W tym roku mieliśmy okazję obejrzeć film Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda. Odwiedziliśmy również Mc’ Donald’sa. Miło spędziliśmy czas. Było super!

Czytaj więcej o: Mikołajki w klasie VIII