Szkoła Podstawowa w Nieradzie

42-262 Michałów

ul. Laurowa 54

Tel: (34) 327-44-88

nieradaszkola@op.pl
Jesteś tutaj: Start / Klasa IV

Klasa IV

Wychowawca: mgr Izabela Caban

Artykuły

Powiększ obraz

Klasowe spotkanie wigilijne

Czytaj więcej o: Klasowe spotkanie wigilijne

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka, w piątek, dziewczyny złożyły swoim kolegom z klasy serdeczne życzenia i wręczyły upominki. Z tej okazji wszyscy świetnie bawili się też na szkolnej dyskotece.

Czytaj więcej o: Dzień Chłopaka
Powiększ obraz

Rozpoczynamy naukę w klasie IV

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Krzysztof Bolek

zastępca: Michał Turek

skarbnicy: Aleksandra Turek i Paweł Szyja
 
Czytaj więcej o: Rozpoczynamy naukę w klasie IV
Powiększ obraz

Poznajemy Kraków

W dniu 14 maja 2018r. uczniowie klasy III uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Pod kierunkiem przewodnika poznali: Wzgórze Wawelskie, Smoczą Jamę, Pomnik Smoka Wawelskiego ziejącego ogniem, Bulwary Wiślane, Plac św. Marii Magdaleny, Wieżę Ratuszową, Sukiennice, Bazylikę Mariacką, Rynek Główny i wiele innych zabytkowych miejsc. Podczas spaceru wysłuchali licznych krakowskich legend i podań. W Krakowie uczniowie realizowali także zajęcia w ramach projektu "Zaprogramuj przyszłość", które prowadziły Panie Anna Mrozek i Marzena Sapalska.

Czytaj więcej o: Poznajemy Kraków
Powiększ obraz

Marzycielska poczta

W dniu 14. 03. 2018 r uczniowie klasy III wzięli udział w akcji „Marzycielska poczta - napisz list do chorego dziecka”, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Uczniowie bardzo się przejęli losem 11 letniej Martynki oraz 9 letniego Mateusza. Z wielkim zapałem pracowali, czego efektem są ciekawe listy, pięknie ozdobione. Dzieci miały okazję do zastanowienia się nad wartością zdrowia w życiu człowieka. Dla uczniów klasy III było to cenne doświadczenie.

Monika Matysiak

Czytaj więcej o: Marzycielska poczta