Archiwum szkolne 2016/2017

Jesteś tu: Strona główna » Archiwum szkolne 2016/2017
Kolejny nowy rok szkolny 2016/2017  rozpoczęty a razem z nim swoją działalność rozpoczyna Samorząd Uczniowski. Zachęcam i zapraszam uczniów  do udziału w akcjach charytatywnych, imprezach szkolnych i środowiskowych oraz w llicznych konkursach organizowanych przez SU.
Kolejne wydarzenie czeka nas  28 września Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego zapraszam serdecznie do składania kandydatur.

Opiekun SU Monika Mercik

• Dzień Chłopaka
Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w dyskotece z okazji Dnia Chłopaka. Wstęp na dyskotekę kosztował 2 zł, a zebrane pieniądze w kwocie 54 zł zasilą budżet  SU.
Dziękuję bardzo opiekun SU Monika Mercik
  • Rada Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 wybrana.
28 września odbyły się wybory do rady SU. W głosowaniu brało udział 42 uczniów z klas IV-VI. Wybrano
Przewodnicząca              Julia Błaszak
Z-ca przewodniczącego  Kacper Jabłoński
Sekretarz/skarbnik          Julia Jadczyk
Gratuluję i życzę owocnej pracy.  Opiekun SU Monika Mercik
  • Podziękowania

Dziękuję uczniom naszej szkoły, którzy zakupili cegiełki i włączyli się tym samym w akcję charytatywną na rzecz  osób niewidomych i niepełnosprawnych z Fundacji,,Pomóż i Ty".

• Ogłoszenie
Przypominam wszystkim, że do 20 października zbieramy makulaturę, która oddana do skupu zasili budżet SU. Cały rok zbieramy nakrętki  oraz baterie.
Zachęcam serdecznie Opiekun SU Monika Mercik