Kącik sportowy

Jesteś tu: Strona główna » Kącik sportowy

Kolejne zawody za nami tym razem nie ma podium. Po zaciętej walce w piłce siatkowej chłopców nasza reprezentacja zakończyła zawody na ostatnim miejscu, ale mamy nadzieję, że innych dyscyplinach wypadniemy lepiej.

Monika Mercik

Piłka siatkowa chłopców
czytaj więcej

W dniu 27 marca reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mikołaj Jabłoński, Dawid Kowalczyk, Kacper Haczyk, Oliver Klink oraz Mateusz Chęciński wzięła udział w Drużynowym Turnieju Szkół Podstawowych w Szachach pod patronatem Prorektora ds.Zarządzania  i Marketingu Politechniki Częstochowskiej prof.dr.hab.inż. Arnolda Pabiana. Miejscem zawodów oraz organizatorem był Zespół Szkół Gastronomicznych oraz Uczniowski Klub Sportowy Hetman. Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła od początku do końca. Spośród 23 szkół nasza szkoła zajęła 11 wspaniałe miejsce , warto wspomnieć, że cała impreza przygotowana była na najwyższym poziomie. Wszystkim naszym zawodnikom bardzo dziękuję za zaangażowanie, determinację i przemyślaną walkę.

Monika Mercik

czytaj więcej

Kolejne zawody za nami.26 lutego rywalizowały w piłce koszykowej dziewczęta. Nasza reprezentacja po wspaniałej i  zaangażowanej walce zajęła IV miejsce. Gratuluję wszystkim dziewczynom i życzę dalszych sukcesów sportowych. 

Monika Mercik

czytaj więcej

Kolejne zawody w ramach Szkolnej Ligi Sportowej, ale tym razem bez podium. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły po wspaniałych, zaciętych i pełnych emocji meczach zremisowała trzy mecze i po końcowej klasyfikacji zajęła VI miejsce, a mogło być III - zabrakło szczęścia, ale w sporcie tak bywa...Dziękuję wszystkim moim chłopakom za tak piękną i emocjonującą grę.

Monika Mercik

czytaj więcej

Zabawy na świeżym powietrzu to w naszej szkole tradycja. Uczniowie klas IV-VI zgodnie z podstawą programową kształcenia ogólnego uczestniczą w zabawach ze śniegiem. Podczas lekcji wychowania fizycznego oraz zajęć świetlicowych uczniowie lepili bałwana , zjeżdżali na sankach oraz uczestniczyli w bitwie na śnieżki. Była wspaniała i cudowna zabawa.

Opracowała Monika Mercik

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |