Kącik sportowy

Jesteś tu: Strona główna » Kącik sportowy

Kolejny rok Szkolnej Ligi Sportowej za nami. Nasza szkoła po zaciętej rocznej rywalizacji zajęła zaszczytne III miejsce. Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach dziękuję bardzo za trud wysiłek i ogromne zaangażowanie.

Monika Mercik 

czytaj więcej

W Poczesnej odbyły się ostatnie zawody w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Szkolnej Ligi Sportowej. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła po zaciętych meczach V miejsce. Ogromne brawa i gratulacje.

Monika Mercik

czytaj więcej

Kolejny sukces naszych szkolnych sportowców. W piątek, 25 maja,  na Słowiku odbyły się zawody lekkoatletyczne. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i była bezkonkurencyjna w każdej dyscyplinie: biegali, rzucali i skakali na najwyższym poziomie. Ogromne podziękowania i gratulacje dla całej drużyny. Warto zaznaczyć, że nasza Ala Kędzia została najlepszym sportowcem wśród zawodniczek BRAWO.

Monika Mercik

Brawo!
czytaj więcej

Kolejne zawody za nami tym razem nie ma podium. Po zaciętej walce w piłce siatkowej chłopców nasza reprezentacja zakończyła zawody na ostatnim miejscu, ale mamy nadzieję, że innych dyscyplinach wypadniemy lepiej.

Monika Mercik

Piłka siatkowa chłopców
czytaj więcej

W dniu 27 marca reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mikołaj Jabłoński, Dawid Kowalczyk, Kacper Haczyk, Oliver Klink oraz Mateusz Chęciński wzięła udział w Drużynowym Turnieju Szkół Podstawowych w Szachach pod patronatem Prorektora ds.Zarządzania  i Marketingu Politechniki Częstochowskiej prof.dr.hab.inż. Arnolda Pabiana. Miejscem zawodów oraz organizatorem był Zespół Szkół Gastronomicznych oraz Uczniowski Klub Sportowy Hetman. Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła od początku do końca. Spośród 23 szkół nasza szkoła zajęła 11 wspaniałe miejsce , warto wspomnieć, że cała impreza przygotowana była na najwyższym poziomie. Wszystkim naszym zawodnikom bardzo dziękuję za zaangażowanie, determinację i przemyślaną walkę.

Monika Mercik

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |