Przyjaciele naszej szkoły

Jesteś tu: Strona główna » Przyjaciele naszej szkoły
  • Rok szkolny 2017/2018
1. Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma

2. Sekretarz Gminy - Renata Smędzik

3. Grzegorz Sikora- radny

4.  Wojciech Opiłka-radny

5. Krzysztof Caban

6. Marta i Dawid Kulawik

7. Marcin Caban - sołtys sołectwa Michałów

8. Firma MaxDrób - Maksymilian Wawrzyńczak

9. Hala makro Częstochowa

10. Przewodnicząca Rady Rodziców - Izabela Turek

11. Joanna i Krzysztof Strzeleccy

12. Beata i Przemysław Błaszak

13. Agnieszka i Sławomir Chmielarz

14. Agnieszka i Tomasz  Banasiak

15. Monika i Przemysław Lesińscy

16.Burgeromania w C.H. Auchan - Marcin Nienartowicz

17. Zakład fryzjerski "Aneta"- Aneta Klecha

18. Salon fryzjerski SOFI- Karolina Dziubińska, Konopiska

19. Pizzeria Piecykowa Radosław Szoska, Nierada

20. Firma Alfa Nowa Wieś

21. Firma TK Lighting Częstochowa

22. Patrycja i Rafał Kołodziej

23. Jamar-Bud. PPHU. Czerny J.H.

24. Iwona i Mariusz Pleszyniak

25. Koło Gospodyń Wiejskich w Nieradzie

26.Komenda Miejska Policji w Częstochowie

27. Janusz Lubas Ośrodek Szkolenia Kierowców -Lider, Huta Stara B

28. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Poczesnej

29. Edyta i Mariusz Cuglewscy

30. Ewelina i Damian Purgal

31. "PAW-POL" P.P.U.H. Paweł Chmielarz

32. Dorota i Rafał Szyja

33. Patrycja Olesik-Swodczyk

34. Katarzyna Krauze

35. Małgorzata Kępa

36. Anna i Łukasz Kamińscy

37. Sklep spożywczy "Justyna" Justyna Rajczyk, Nierada

38. Sklep spożywczy BAKOMA

39.MakroCash&Carry Polska S.A. w Częstochowie

40. Delikatesy P.H.U. PEZET Piotr Zbirek

41. Z.P.H.U. "Sylmar" Czerwik Eugeniusz

42. P.P.H. "ZETPOL" Sp. jawna Poczesna

43. ETQA-Sp. z o.o. Częstochowa

44. Firma handlowa Lewiatan "ANSED" A.E. Sosna kol. Brzeziny

45. SEBEX-Tomasz Urbaniak Warszawa

46. EUROMLEK-Katarzyna Puczek Racibórz

47. Firma Paparazzi Fashion Bożena Dróżdż Korwinów

48. Z.P.H. "Ogród"-Bożena Badora, Hutki

49. MASARNIA Borowe J.B. Pluta Spółka Jawna

50. P.P.H.U. "AGAR" Ciastkarnia, Nierada

51. KRA-BIN Sp. z o.o. Kłobuck

52. P.P.H.U. ALU-FACH Piotr Mercik, Konradów

53. Złote Arkady

54. Ferma reprodukcyjna drobiu Jacenty Golis

55. Mexller Artur Nowak

56. Kwiaciarnia Amelia Agata Górniak

57. Bumix s.c. Częstochowa

58. P.P.H.U. "Dawid" Sławomir Żelazko Częstochowa

59. Katarzyna Domańska

60. Studio fryzur Joanna Wasilewska

61. DANKOWSKI BAGS ACESSORIES
  • Rok szkolny 2016/2017
  1. Krzysztof Ujma - Wójt Gminy Poczesna
  2. Renata Smędzik - Sekretarz Gminy Poczesna
  3.  Firma Dekarstwo, Remonty, Stolarstwo Artek- Artur Ścigała, Tomasz Ścigała
  4.  Wojciech Opiłka- radny
  5. Grzegorz Sikora- radny
  6.  Firma Max- Drób Maksymilian Wawrzyńczak
  7.  ISD Huta Częstochowa
  8. Marcin Caban- sołtys
  9.  Jarosław Kmieć- sołtys
  10.  Paweł Stodółkiewicz
  11. Anna i Łukasz Kamińscy
  12. Firma " TOMBUD" Rogacz Tomasz 
  13.  Joanna i Krzysztof Strzeleccy
  14.  Karolina Strzelecka
  15. Wiesław Rogacz
  16. Liliana i Sebastian Jadczyk
  17.  Delikatesy P.P.U. "Pezet"- Piotr Zbirek
  18. Justyna Sobczyk
  19.  Mariusz Pleszyniak
  20.  Koronex P.P.H.U.
  21. Ambasada Piękna - Aleksandria
  22.  Paparazzi Fashion - Korwinów
  23. Bumix Bis Sp. z o.o. - hurtownia zabawek
  24. Beata i Przemysław Błaszak
  25.  Salon fryzjerski "Aneta"
  26. Burgeromania w C.H. Auchan - Marcin Nienartowicz
  27.  Ozdoby ze styroduru - Katarzyna Machniak
  28.  Alicja i Jacenty Golis
  29. Koło Gospodyń Wiejskich w Nieradzie
  30. Ochotnicza Straż Pożarna w Nieradzie
  31. Komisariat Policji w Poczesnej
  32. Komenda Miejska Policji w Częstochowie
  33. Janusz Lubas Ośrodek Szkolenia Kierowców- LIDER, Huta Stara B
  34. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Poczesnej
  35. Edyta i Mariusz Cuglewscy
  36. Ewelina i Damian Purgal
  37.  Beata i Paweł Purgal
  38.  ,,PAW-POL” P.P.U.H. Paweł Chmielarz
  39. Dorota i Rafał Szyja
  40. Patrycja Olesik - Swodczyk
  41. Monika i Przemysław Lesińscy
  42. Marta i Adrian Jabłońscy
  43. Katarzyna Krauze
  44.  Sklep spożywczy „JUSTYNA” Justyna Kosiak  Nierada
  45. Sklep spożywczy  BAKOMA –Nierada
  46. Makro Cash &Carry Polska S.A. w Częstochowie
  47. Centrum Handlowe AUCHAN Nowa Wieś
  48. Z.P.H.U. „ Sylmar” Czerwik Eugeniusz
  49. Firma ,,Dabex” Andrzej Bujak Częstochowa
  50. P.P.H. „ZETPOL“ Sp.jawna Poczesna
  51. ETQA- Sp. z o.o. Częstochowa
  52. Firma Handlowa Lewiatan „ANSED” A.E. Sosna kol. Brzeziny
  53. Ceramix Sp. z o.o. Częstochowa
  54. ,,ARTIS“ Krzysztof Wawrzyn Poczesna
  55. SEBEX- Tomasz Urbaniak  Warszawa
  56. EUROMLEK- Katarzyna Puczek Racibórz
  57.  P.P.H.U. ALFA Sosnowscy sp.jawna Nowa Wieś

  58.  TK Lighting- Tomasz Krywult Częstochowa

  59. Salon fryzjerski SOFI- Karolina Dziubińska, Konopiska

  60. Studio fryzur Sergiusz Szafrański, Częstochowa

  61.  Z.P.H. „ Ogród”- Bożena Badora, Hutki

  62. Hurtownia zabawek Vienna, Częstochowa

  63. MASARNIA Borowe J.B. Pluta Spółka Jawna

  64.  Dom Finansowy QS- Tomasz Jędrzejczak Częstochowa

  65. Gabinet Kosmetyczny Styl- Kamila Trzebska Wrzosowa 

  66. P.P.H.U. ,,AGAR” Ciastkarnia Nierada

  67. BROJKO-HURT Michał Pęciak Częstochowa

  68. KRA-BIN Sp.zo.o. Kłobuck



  • Rok szkolny 2015/2016

 Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa...

wtedy proste - "dziękujemy" - zawiera wszystko co chcemy wyrazić!



Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim firmom, osobom i instytucjom, które wspierają naszą placówkę.




1. Krzysztof Ujma - Wójt Gminy Poczesna


2. Renata Smędzik - Sekretarz Gminy Poczesna


3.Firma Max-Drób- Maksymilian Wawrzyńczak


4.Ferma Reprodukcyjna Drobiu- Jacenty Golis


5.Firma Raf-Dor Dorota Szyja


6.Firma PRO- Mebel- Przemysław Błaszak


7.Firma Rafko- Rafał Kołodziej


8.  ISD Huta Częstochowa. 

 

9. Robert Rogacz- usługi szklarsko- dekarskie

 

10. Grzegorz Sikora - radny

 

11. Wojciech Opiłka - radny

12. TOMBUD Rogacz Tomasz

13. Ochotnicza Straż Pożarna w Nieradzie

14. Monika Mercik

15. "Ochrona Środowiska" Sp. z o. o. w   Kamienicy Polskiej

16. Marcin Caban - sołtys

17. Jarosław Kmieć - sołtys

18. Malwina Strąk - sołtys

19. Koło Gospodyń Wiejskich w Nieradzie

20. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Poczesnej"

21. Anna i Łukasz Kamińscy

22. Renata i Wojciech Wilk

23. Joanna i Krzysztof Strzeleccy

24. Ewelina i Damian Purgal

25. Beata i Przemysław Błaszak

26. Beata i Paweł Purgal

27. Jadwiga i Jacek Szymczyk

28. Tadeusz Pieniak

29. Paweł Chmielarz

30. Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lider"

31. Centrum Handlowe AUCHAN

32. BUMIX BIS Sp. z o.o. - hurtownia zabawek

33.Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Unilang" bracia Krzysztof i Jarosław Lang - s.j.

34. Delikatesy P.P.U. PEZET Piotr Zbirek

35. Z.P.H.U. "Sylmar" Czerwik Eugeniusz

36. DABEX - hurtownia środków czystości

37. Hala Makro w Częstochowie

38. ETQA - Sp. z o.o

39. "JUSTYNA" Justyna Kosiak

40. BAKOMA - sklep spożywczy

41. P.P.H. "ZETPOL" s.j.

42. Firma Handlowa "ANSED" Anna Sosna

43. Ceramik Sp. z o.o.

44. P.P.H.U. Jamar Bud s.c.

45. KORONEX P.P.H.U.

46. SANTA s.c. Ewa Pelc, Anna Błaszczak

47. Impakt - 'Glass Ornaments Manufactured"

48. Firma Karmat - Krystyna Korna

49. P.P.U.H. ALFA Sosnowscy s.j.

50. TK Lighting - Tomasz Krywult

51. P.P.H.U. Justyś Glass - Maciej Kryczało

52. Firma Paparazzi Fashion