Oddziały przedszkolne

Jesteś tu: Strona główna » Oddziały przedszkolne

Dnia 17 września 2018r. grupa 5,6-latków udała się na wycieczkę do Częstochowy. Jej celem było poznanie kart z historii naszej Ojczyzny - ważne wydarzenia oraz postacie w nawiązaniu do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Spacerując z Placu Władysława Biegańskiego w kierunku błoni Jasnej Góry dzieci słuchały opowieści nauczyciela nawiązujących do obserwowanych miejsc, pomników. Poznawały historię Polski oraz ważne postacie dla miasta Częstochowy. 

Śladami naszej historii
czytaj więcej


Realizacja zadań w ramach projektu "Muzyka moim przyjacielem".

czytaj więcej

Dnia 18 czerwca 2018r. gościliśmy w oddziałach przedszkolnych Panią Annę Rogacz, która  opowiadała dzieciom o pracy listonosza. Zapoznała ze swoim strojem służbowym, torbą listonosza. Z wielkim zainteresowaniem dzieci oglądały klaser ze znaczkami pocztowymi. Bardzo dziękujemy!

Poznajemy pracę listonosza
czytaj więcej

 

13.06.2018r. nasze przedszkole odwiedził weterynarz, Pan Krzysztof Hruboń z  gabinetu weterynaryjnego „Hru-Vet” z Korwinowa. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne.

Pan Krzysztof opowiadał dzieciom na czym polega jego praca, zaprezentował sprzęt, jaki wykorzystuje. Dzieci mogły obserwować pokaz zakładania opatrunku, a także zmierzyć sobie puls. Przedszkolaki miały do pana Krzysztofa mnóstwo pytań, na które ten chętnie i wyczerpująco odpowiadał.


Dziękujemy za wizytę!

Spotkanie z lekarzem weterynarii
czytaj więcej

 14 czerwca 2018r. drużyna 5,6-latków  uczestniczyła w zawodach sportowych w ramach Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków, zorganizowanej przez Przedszkole w Poczesnej, zdobywając III miejsce. Gratulujemy sprawności fizycznej i woli walki.

XII Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |

Galerie

Pliki do pobrania