Klasa V

Jesteś tu: Strona główna » Klasa V

Wychowawca: mgr Monika Mercik

"Wakacji nadszedł czas" - pod tym hasłem zakończył się pełen wrażeń emocji i nauki rok szkolny.Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz  zachowaniu . Po oficjalnej części kończącej rok szkolny uczniowie spotkali się na ognisku klasowym, gdzie pożegnaliśmy się z Kacprem, który dzięki ogromnemu talentowi przechodzi do szkoły sportowej przy RKS Raków Częstochowa. Była radość zabawa i wzruszenie . Dziękuję bardzo wszystkim moim kochanym dzieciom za wspólnie cudownie spędzony rok szkolny. Życzę wam mnóstwo słońca, dużo zabawy i odpoczynku w czasie wakacji.
Monika Mercik
czytaj więcej

Klasa IV uczestniczyła w zabawach rekreacyjnych na basenie w Tarnowskich Górach. Cały pobyt przebiegał w fantastycznej i miłej atmosferze . To ostatnia wycieczka naszej klasy w roku szkolnym 2017/2018 . Mam nadzieję, że w nastepnym roku szkolnym będzie jeszcze mnóstwo ciekawych wyjazdów połączonych z wieloma atrakcjami.

Monika Mercik

czytaj więcej

Klasa IV uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Beskidu Żywieckiego. Wjeżdżaliśmy kolejką na Górę Żar, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji. Podczas wycieczki odwiedziliśmy centrum naukotechniki w Świnnej gdzie uczestniczyliśmy w wielu wspaniałych doświadczeniach.

Monika Mercik

Wycieczka do Beskidu Żywieckiego
czytaj więcej

Uczniowie odwiedzili Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN "WOM" w Częstochowie. Wzbogacili swoją wiedzę oraz umiejętności. Klasa IV podczas wycieczki do Częstochowy odwiedziła miejsce pamięci  narodowej w związku z obchodami 100- lecia Niepodległości naszej Ojczyzny. Po obowiązkowych zajęciach edukacyjnych przyszedł czas na relaks, zabawy rekreacyjne oraz lodowe przsmaki w Parku im. S Staszica. 

Monika Mercik

Lekcja biblioteczna i nie tylko
czytaj więcej

Z wielkim zaangażowaniem uczniowie klasy IV wzięli udział w akcji „Marzycielska poczta”.  Idea „Marzycielskiej Poczty” polega na niesieniu dzieciom wparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą, poprzez napisanie i wysłanie tradycyjnych listów lub kartek pocztowych  Uczniowie mieli niezwykłą okazję pomóc drugiej osobie w nietypowy sposób – poprzez napisanie listu. Historia Martynki i Mateusza zainspirowała ich do wzięcia udziału w akcji. Uczniowie byli pełni podziwu dla siły i determinacji jaką Martynka i Mateusz przejawiają w walce z przeciwnościami losu. Była to cenna lekcja pokory i tolerancji.

Pedagog szkolny

Monika Matysiak

Marzycielska poczta
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |