Uhonorowanie setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Jesteś tu: Strona główna » Uhonorowanie setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Uhonorowanie setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 16 października 2018r. odbyła się uroczystość  nasadzania drzew  w nawiązaniu do akcji, w której uczestniczy Gmina Poczesna pod nazwą "Symboliczne nasadzanie drzew w gminach i powiatach Śląskiego Związku Gmin i Powiatów celem uhonorowania setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości". Uroczystość poprzedzona została apelem z udziałem społeczności szkolnej, podczas którego dyrektor szkoły Bożena Turek przybliżyła założenia akcji i związane a nią działania. Wysłuchaliśmy  programu artystycznego o treściach patriotycznych w wykonaniu dzieci z grupy 5,6-latków, uczniów klasy VI i chóru szkolnego.