Kolejność przesłuchań konkursowych IV Powiatowego Przeglądu Pieśni Maryjnej „Idziemy z Tobą Matko” Nierada 2018

Jesteś tu: Strona główna » IV POWIATOWY PRZEGLĄD PIEŚNI MARYJNEJ „IDZIEMY Z TOBĄ MATKO” Nierada 2018 » Kolejność przesłuchań konkursowych IV Powiatowego Przeglądu Pieśni Maryjnej „Idziemy z Tobą Matko” Nierada 2018

Kolejność przesłuchań konkursowych IV Powiatowego Przeglądu Pieśni Maryjnej „Idziemy z Tobą Matko” Nierada 2018

 Kategoria klas I-III SP

Godzina 9.15

 

Lp.

Imię i nazwisko wykonawcy

 

Szkoła/ Parafia

1

Oliwia Szymczyk

Szkoła Podstawowa

w Poczesnej

2

Michalina Kulawik

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

3

Wiktoria Harabas

 

Szkoła Podstawowa

w Jamkach -Korzonku

4

Zuzanna Stolarczyk

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

5

Zuzanna Lechowska

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Lubojnej

6

Martyna Bochenek

 Szkoła Podstawowa

 w Przyrowie

7

Alicja Ociepa

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

8

Zuzanna Bilecka

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Lubojnej

9

Justyna Caban

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

10

Amelia Sośnica

Szkoła Podstawowa

 we

Wrzosowej

11

Maria Czesna

Szkoła Podstawowa

w Przyrowie

 

12

Amelia Łagodzińska

Szkoła Podstawowa

 we

Wrzosowej

13

Franciszek Majewski

Szkoła Podstawowa

 we

Wrzosowej

14

Liliana Kasprzyk

Szkoła Podstawowa

 we

Wrzosowej

 

 

 

Kategoria klas IV-VI SP

około godziny 10.00

Lp.

Imię i nazwisko wykonawcy

Szkoła/ Parafia

 

1

Wiktoria Sikora

Szkoła Podstawowa

w Przyrowie

2

Zofia Kamińska

Szkoła Podstawowa

w Jamkach –

Korzonku

3

Kinga Szymczyk

Szkoła Podstawowa

w Poczesnej

4

Natalia Zębik

Zespół Szkolno- Przedszkolny

w Lubojnej

5

Jagoda Choma

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

6

Marcelina  Caban

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

7

Oliwia Terczyńska

 

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

8

Natalia Froch

Szkoła Podstawowa

 w Nieradzie

9

Sandra Harabas

Szkoła Podstawowa

 w Jamkach - Korzonku

10

Julia Soboniak

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Lubojnej

11

Monika

Tarnowska

Szkoła Podstawowa

 we

Wrzosowej

12

Maria Pietrzak

Parafia Jana Chrzciciela

w Poczesnej

13

Natalia Miedzińska

Szkoła Podstawowa

w Jamkach Korzonku

14

Anna Blukacz

Szkoła Podstawowa

w Jamkach -
Korzonku

15

Nikola Benduch

Szkoła Podstawowa

w Jamkach -
Korzonku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 




































 

Klasa VII i klasy II- III GIMNAZJUM

około godziny 11.00

Lp.

Imię i nazwisko wykonawcy

 

Szkoła/ Parafia

1

Nikola Cuber

Szkoła Podstawowa

W Jamkach - Korzonku

2

Paulina Urbańczyk

Szkoła Podstawowa

w Cynkowie

3

Jakub Wójcik

Gimnazjum

w Poczesnej

4

Patrycja Szyda

 Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

5

Julia Błaszak

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

6

Anna Stodółkiewicz

Gimnazjum

w Poczesnej

7

Maria Mordalska

Szkoła Podstawowa

w Lgocie Górnej

8

Aleksandra Grzyb

Gimnazjum

w Poczesnej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                        

 

 

 

 

 


ZESPOŁY WOKALNE, SCHOLE

       około godziny 11.30

 

Lp.

Imię i nazwisko wykonawcy

 

Szkoła/ Parafia

1

Srebrne Aniołki z parafialnej scholki

Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Poczesnej

 

2

Zespół wokalny „Niezapominajki” z klasy I-III

 

Szkoła Podstawowa  w Nieradzie

3

Zespół wokalny

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

4

Zespół wokalny „La Musica Mia”

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Lubojnej

 

5

Zespół wokalny „Niezapominajki” z klas IV- VII

 

Szkoła Podstawowa w Nieradzie

6

Zespół muzyczny CAMPANELLA z klas I- III

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Lubojnej