Nauka zdalna 20.12.2021r. - klasa I i II

20.12.2021r.

Zapraszam moje kreatywne Dzieci do zabawy w Krainę Lodu, tak jak Elza wyczarujemy bałwanka ale nie ze śniegu który pada za oknem, my wyczarujemy go w domu,
potrzebne nam do tego będzie kilka rzeczy, po pierwsze Soda oczyszczona dwa opakowania, mała butelka oliwki bambino, goździki, pieprz w ziarnach lub ziele angielskie i czarny kawałek papieru. Sodę oczyszczoną wsypujemy do miski i dodajemy oliwkę, mieszamy i ugniatamy, jak zacznie nam się dobrze kleić tak że będziemy mogli zrobić kulkę to oznaka że wystarczy oliwki i zaczyna się zabawa, lepimy bałwanka wycinamy kapelusik z papieru, oczka nosek ,można użyć goździków do tego, i Olaf gotowy! Przesyłam film z instrukcją jak możemy to zrobić w linku:

Swoje prace, możecie mi wysyłać w wiadomości w formie zdjęć lub filmików.
Zapraszam do zabawy chętne Dzieci.
Magdalena Kucharzewska
Czytaj więcej o: 20.12.2021r.