Olbrzymie gratulacje!

W dniu 26 września 2019 roku , w trakcie pierwszej po wakacyjnej przerwie – sesji Rady Gminy – wręczone zostały Nagrody Wójta Gminy Poczesna, Pana mgr Krzysztofa Ujmy dla najlepszych ubiegłorocznych absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wszystkim udzieliły się emocje, szczególnie Rodzicom, którym trudno było ukryć wzruszenie i radość, płynącą z faktu, że Ich syn lub córka – znaleźli się w gronie wybitnych, nietuzinkowych i utalentowanych Młodych Ludzi.

Był to równocześnie sukces: Kadry Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Nieradzie, Państwa Błaszak, ale przede wszystkim samej Julii Błaszak, która w pełni zasłużyła na podziw i uznanie. Inteligentna, bardzo zdolna i pracowita. Podejmowała wyzwania i w proponowanych przez siebie rozwiązaniach wyróżniała się oryginalnością i pomysłowością. Twórcza i otwarta na innych. W ciągu pięciu lat drugiego etapu edukacyjnego osiągała najwyższe średnie ocen w klasyfikacji rocznej w szkole.

Klasa IV – śr. ocen – 5,6

Klasa V -        ‘’         - 6,0

Klasa VI -      ‘’         - 5,9

Klasa VII -     ‘’         - 5,8

Klasa VIII -    ‘’         - 5,6

Julia Błaszak osiągnęła najlepsze wyniki na Egzaminie ósmoklasisty:

Język polski 88%, Matematyka 97%, Język angielski 83% Jej sukcesy to:

Klasa IV rok szkolny 2014/2015

• III miejsce w I Powiatowym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej Historia Pieśnią Pisana
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ludowej
  • Wyróżnienie w I Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej Idziemy z Tobą, Matko

Klasa V rok szkolny 2015/2016

• II miejsce – Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
  • II miejsce – X Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego
  • II miejsce – II Powiatowy  Konkurs o Unii Europejskiej
  • Wyróżnienie – II Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej Historia Pieśnią Pisana
  • Wyróżnienie – III Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek
  • Wyróżnienie – II Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej

Klasa VI rok szkolny 2016/2017

• III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym
  • II Miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej Idziemy z Tobą Matko
  •  Wyróżnienie  w IV Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej Idziemy z Tobą Matko

Klasa VII rok szkolny 2017/2018

•  II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym Jeden z dziesięciu
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • Wyróżnienie  w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Tu wszędzie jest moja Ojczyzna
  • Wyróżnienie w IV Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej Idziemy z Tobą Matko

Klasa VIII rok szkolny 208/2019

• III miejsce w ogólnopolskim konkursie muzycznym Sancta Maria Festiwal 2019
  • Wyróżnienie w V Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej Idziemy z Tobą Matko
  • II miejsce w gminnych eliminacjach XXXI Regionalnych Spotkań z Poezja i Prozą Wrażliwość na słowa
  • Wyróżnienie w III  Powiatowo- Archidiecezjalnym  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Tu wszędzie jest moja ojczyzna

Olbrzymie Gratulacje !!!

Julio! Życzymy Tobie kolejnych wspaniałych i zaszczytnych chwil, a Twoim Rodzicom jeszcze wielu wzruszeń – Dyrekcja, Grono pedagogiczne, cała społeczność Szkoły Podstawowej w Nieradzie !