Wycieczka do Łodzi

Dzień 5 października 2021r. miło spędziliśmy  podczas klasowej wycieczki do Łodzi. W czasie pobytu w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi uczestniczyliśmy w warsztatach na temat: "Dlaczego wiem, że Ziemia się kręci?" oraz "Skąd się bierze prąd?" Dokonaliśmy także eksploracji eksponatów. Później zwiedziliśmy Muzeum Włókiennictwa oraz braliśmy udział w warsztatach "Między innymi" - Czy łatwo jest żyć w miejscu, w którym spotykają się i mieszają różne poglądy, postawy, inne sposoby życia? Czy pomimo różnic jest coś, co nas łączy i pozwala współistnieć? Na warsztacie dużo rozmawialiśmy, bo DIALOG jest ważny, aby zrozumieć i poznać siebie nawzajem, by szanować i akceptować swoją inność.

Wycieczka sprzyjała integracji naszego zespołu klasowego oraz wzbogacała naszą wiedzę.