Poznajemy zasady zdrowego odżywiania

Dziś , 30 listopada, nasze dzieci, uczęszczające do grupy 5,6-latków, na lekcji języka angielskiego miały wyjątkowe zajęcia związane z zasadami zdrowego odżywiania się . Tematem przewodnim były owoce, które w świetny sposób stanowią alternatywę dla słodyczy . W ten Day of the fruit gościem specjalnym była Pani Dyrektor Szkoły - mgr Marta Muchla , która miała okazję podziwiać przecudne przebrania, naukę poprzez zabawę oraz zaangażowanie dzieci. Nie obyło się również bez smakołyków w formie zdrowej, pysznej owocowej sałatki , którą przygotowała dla wszystkich prowadząca zajęcia z języka angielskiego - Lena Loch. To była już druga atrakcja dla dzieci w dniu dzisiejszym, po porannych wróżbach, związanych z tradycją andrzejkową . Dzieciaki wykazały się ogromnym zaangażowaniem oraz niezwykłą kreatywnością w dobrze strojów . Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Rodziców,  którzy postarali się , aby każdy wyglądał owocowo .

Lena Loch