Wielki sukces Zuzanny Górniak!

W lutym bieżącego roku Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej nad Sanem, ogłosiło ogólnopolski konkurs plastyczno - literacki zatułowany: „Moja wymarzona złota rybka”. Prace należało wykonać dowolną techniką plastyczną oraz odesłać drogą pocztową lub mailową do 11 marca. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 7 a - Zuzanna Górniak, zachęcona wcześniej przez mgr Lenę Loch - nauczyciela języka polskiego i angielskiego i jednocześnie wychowawcę klasy. Jury oceniało prace w trzech kategoriach wiekowych: 3-6, 7-10, 11-15. Dziś, 29 kwietnia 2022 roku zostały ogłoszone wyniki i spośród 13 000 nadesłanych prac, Zuzanna w swojej kategorii wiekowej, zajęła 1 MIEJSCE, a tym samym wywalczyła cenne nagrody : dwa darmowe bilety wstępu dla siebie i opiekuna, nagrody rzeczowe oraz … dwudniową wycieczkę dla całej klasy wraz z wychowawcą i jednocześnie opiekunem konkursu - Panią Leną, do Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej. W programie jest zwiedzanie muzeum, pełne wyżywienie oraz nocleg w ośrodku wypoczynkowym: „u Schabińskiej Krzemienna nad Sanem”, w którym kilka lat temu Kuchenne Rewolucje przeprowadzała Magda Gessler !!!! Serdecznie gratulujemy ZUZI GÓRNIAK, PANI LENIE LOCH, a dzięki dziewczynom, całej klasie VII .

Lena Loch