Czas na aktywność, czas na Europejski Tydzień Sportu.

Akcja pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. ETS to promowanie aktywności fizycznej i sportu na poziomie lokalnym bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Liczy się zapał i dobra zabawa. Również nasza szkole po raz kolejny przystąpiła  do Europejskiego Tygodnia Sportu  pod hasłem:

,,Sportowo w wodzie zawsze wyjdzie na zdrowie"

W dniu 28 września w ramach ETS uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w zabawach rekreacyjnych  na obiekcie Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Była wspaniała zabawa, dużo radości i uśmiechów i co najważniejsze była to akcja promującą aktywność fizyczną i spędzanie czasu pozalekcyjnego na sportowo.

Opracowała: Monika Mercik