Gratulacje dla Naszych Uczniów!

8 grudnia bieżącego roku w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Poczesnej zostały rozstrzygnięte dwa konkursy: XXI Powiatowy Konkurs Plastyczny zatytułowany: "Tradycyjne ozdoby choinkowe" z cyklu "Polskie Boże Narodzenie" oraz XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa". Uczniowie naszej szkoły, począwszy od oddziału przedszkolnego wzięli w nim udział i zajęli następujące miejsca:

"Tradycyjne ozdoby choinkowe":

Grupa Poziomek - 3-4 latki :
I miejsce - Łucja Krawczyk
Grupa Biedronek - 4-5 latki :
III miejsce - Antoni Klabisz
Klasy I-III:
I miejsce: Amelia Będuch i Weronika Ociepa - klasa I
II miejsce: Maksymilian Ciuruś - klasa II

Klasa IV-VI

II miejsce: Tymoteusz Kłos - klasa V

III miejsce: Alan Dróżdż - klasa V                                                                                                                                                                                                                                                                               "Szopka Bożonarodzeniowa":

Grupa Biedronek - 4-5 latki:
I miejsce - Julia Gałwa
II miejsce - Lena Herman
Grupa Motylki - 5-6 latki:
I miejsce - Aurelia Krakowiak
Klasy I-III
I miejsce: Ignacy Krawczyk - klasa I, Aleksander Gałwa - klasa II, Amelia Będuch - klasa II
III miejsce: Miłosz Matysiak - klasa II
Klasy IV -VI:
I miejsce - Gabriel Wawrzyńczak

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Lena Loch