Jesteś tutaj: Start / Strona główna / Dla Emilki

Dla Emilki

„ … Natychmiast – to najlepszy czas na czynienie dobra …”
– Św. Katarzyna ze Sieny

Szanowni Państwo!

To nie przesada, ale stuprocentowa prawda! Jesteście Państwo WIELCY !!!
Nie tylko ze względu na to, kim Państwo jesteście, ale z uwagi na to, w jaki sposób potraficie Państwo się podzielić!

We wtorek 21 lutego 2023 roku, w ciągu zaledwie kilku godzin, okazaliście Państwo ogromne wsparcie dla Emilki – Uczennicy Szkoły Podstawowej w Nieradzie, zapewniając Rodzinie Dziewczynki możliwość planowania dalszego leczenia. Wspólnie zebraliśmy ponad osiem tysięcy złotych !!! Odzew na nasz apel był tak wielki, że już po godzinie jedenastej – zabrakło: ciast i ciastek, które smakowały wyjątkowo słodko w te Ostatki. Pomoc dla Emilki i Jej Rodziny ma jeszcze jeden, najważniejszy wymiar – wszyscy zyskali pewność, że tworzymy wspólnotę, która nie jest obojętna na trudności potrzebujących.

Dziękuję: Babciom, Dziadkom, Sąsiadom, Rodzicom, z Przewodniczącą Rady Rodziców na czele, Radnym, ale szczególnie – wybitnie zdolnym cukiernikom – NASZYM MAMUSIOM. Dziękuję wspaniałym Nauczycielom oraz Pracownikom, którzy zadbali nie tylko o upieczenie słodkości, ale i pomogli w przeprowadzeniu akcji! Ofiarnie włączyli się do niej Wychowankowie i Uczniowie, a zwłaszcza Samorząd Uczniowski z Ósmoklasistami: Zuzanną Markowską, Hubertem Wachowiczem i Jakubem Dróżdż, którzy razem z Opiekunami byli odpowiedzialni za wydawanie poczęstunku; wykazując się niespożytym entuzjazmem, wytrwałością i empatią.

Słowa podziękowania nie są w stanie oddać, ani wyrazić - mojej względem Państwa wdzięczności! Za serce, dziękuję z całego serca każdej Osobie, która odpowiedziała na prośbę o wsparcie. Dobrze jest wiedzieć, że możemy na siebie wzajemnie liczyć.

Marta Muchla