Pierwsza pomoc

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi podróże, wycieczki bliższe i dalsze. Jest  to piękny czas wypoczynku, przeżywania wielu różnych ciekawych przygód oraz zdobywania nowych doświadczeń. Dlatego, tak bardzo ważne w tym okresie jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów. Uczniowie klas I na zajęciach z edukacji zdrowotnej przypomnieli i utrwalili sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Uważam bowiem naszych uczniów za bardzo dzielne dzieci, które mogą pomóc ratować życie i jak dorosły człowiek będą wiedzieli co robić .

Gdyby, co dziesiąty mieszkaniec Ziemi potrafił udzielać pierwszej pomocy, ocaliłoby to milion ludzi rocznie!

Uczniowie bardzo uważnie słuchali wszystkich rad, a zajęcia praktyczne wykonywali sprawnie i ze spokojem.

Pamiętaj,  pewnego dnia i Ty możesz utatować komuś życie!

Katarzyna Kamińska