Szkolny Konkurs Recytatorski "Polska -moja Ojczyzna".

22.11.2023r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski „Polska - moja Ojczyzna”. Celem konkursu było rozwijanie wśród dzieci postaw patriotycznych, kształtowanie dumy narodowej oraz budowanie przywiązania do Ojczyzny. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 13 uczniów z klas 1-3 oraz z najstarszych grup przedszkolnych.  Recytowano piękne wiersze polskich autorów o tematyce patriotycznej. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Jury - pani Lena Loch oraz pani Agnieszka Majcherczyk nagrodziły następujące osoby:

I miejsce w konkursie zdobyła Amelia Będuch

II miejsce Klara Ścisła

III miejsce Maksymilian Ciuruś.

Wszyscy uczestnicy za piękną recytację i udział w konkursie z rąk Pani Dyrektor otrzymali  pamiątkowe dyplomy i nagrody a od widowni gromkie brawa.

Uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi i zaangażowania w  wystąpieniu konkursowym.

Justyna Kuśmierska