SUKCESY MIĘDZYNARODOWE UCZNIÓW KLASY II!

Z wielką radością informujemy, że uczniowie klasy II Iga Kołaczyk oraz Ignacy Krawczyk zostali laureatami III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,,Na najładniejszą kartę bożonarodzeniową”. Na konkurs wpłynęło 136 prac. Komisję konkursową stanowili : artysta plastyk Anna Wawrykowicz- Żakowicz, artysta Plastyk Anna Żyła, artysta plastyk Stanisław Marek Śledziński. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 16 w Częstochowie.

W kategorii klas I-III nasi uczniowie zdobyli:

Iga Kołaczyk I miejsce

Ignacy Krawczyk III miejsce

Gratulujemy uczniom klasy II i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Kamińska