Brawa dla Maksia i Ignasia!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy drugiej zostali laureatami XXII Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego ,,ANIOŁ”.

W konkursie plastycznym wzięło udział  prawie 141 prac. Tematem konkursu było przedstawienie postaci ,,ANIOŁA” , jako wysłannika Boga, sługę, dostarczyciela dobra. Konkurs był organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach oraz Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Patronat nad wydarzeniem sprawowali Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek, Proboszcz Parafii w Konopiskach Ksiądz Eugeniusz Krzyśko oraz Starosta Częstochowski Krzysztof Smela. Uroczysta ceremonia wręczenia dyplomów i nagród odbyła się dnia 9 stycznia 2024r. w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Walentego w Konopiskach.

Nasi laureaci:

Kategoria wiekowa klas I-III

I miejsce Maksymilian Ciuruś

III miejsce Ignacy Krawczyk

GRATULACJE Dla Uczniów klasy II i życzenia dalszych sukcesów!

Katarzyna Kamińska