W dniu 27 marca reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mikołaj Jabłoński, Dawid Kowalczyk, Kacper Haczyk, Oliver Klink oraz Mateusz Chęciński wzięła udział w Drużynowym Turnieju Szkół Podstawowych w Szachach pod patronatem Prorektora ds.Zarządzania  i Marketingu Politechniki Częstochowskiej prof.dr.hab.inż. Arnolda Pabiana. Miejscem zawodów oraz organizatorem był Zespół Szkół Gastronomicznych oraz Uczniowski Klub Sportowy Hetman. Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła od początku do końca. Spośród 23 szkół nasza szkoła zajęła 11 wspaniałe miejsce , warto wspomnieć, że cała impreza przygotowana była na najwyższym poziomie. Wszystkim naszym zawodnikom bardzo dziękuję za zaangażowanie, determinację i przemyślaną walkę.

Monika Mercik