Czas na zdrowie

Dnia 25 kwietnia w naszej szkole odbył się apel pt. ,,Czas na zdrowie”. Apel przygotowały Panie: Anna Mrozek oraz Katarzyna Kamińska wraz z uczniami klasy II i III. Uczniowie klasy III wystąpili w przedstawieniu o tematyce zdrowotnej pt.:,,Zdrowa inscenizacja” oraz zaśpiewali piosenki związane ze zdrowiem. Uczniowie klasy  II przekazali swoim młodszym i starszym kolegom, co trzeba jeść, żeby być zdrowym, że czas na zdrowie to również: wizyty kontrolne u lekarzy różnych specjalizacji, sport - gimnastyka, wycieczki piesze, rowerowe oraz taniec. Wspólnie z całą szkołą wykonali ćwiczenia gimnastyczne do piosenki pt.,,Tak, gimnastyka dobra sprawa...”,a na koniec zatańczyli taniec: ,,Zumba...” . Zrobiło się naprawdę wesoło... Na zakończenie Pani dyrektor szkoły Bożena Turek wręczyła laureatom szkolnego konkursu plastycznego dla klas  I-III  ,,Czas na zdrowie” dyplomy i nagrody. Pani Izabela Caban wraz z aktywem bibliotecznym podsumowała także zadania realizowane przez uczniów klas I-VII, które związane były z obchodami Dnia Książki. Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor przekazała informację na temat zakupionych dla klas głośników do tablic multimedialnych w ramach otrzymanej przez szkołę nagrody w konkursie plastycznym organizowanym przez Hipermarket Auchan o tematyce "Chiński smok", którą wgrał dla nas Olivier Zasada, uczeń klasy IV.

Anna Mrozek

Katarzyna Kamińska

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III

,,CZAS NA ZDROWIE”:

W szkolnym konkursie plastycznym dla klas I-III ,,Czas na zdrowie” wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły. Komisja konkursowa w składzie :Pani Sylwia Rogacz nauczyciel plastyki oraz Pani Dorota Wiśniewska   wyróżniła następujące prace:

I miejsce: Emilia Pawlik. II

I miejsce: Martyna Kocot  kl. I

II miejsce: Aleksandra Lesińska kl. II

II miejsce: Hubert Wachowicz kl.III

II miejsce: Klaudia Macherzyńska kl.II

III miejsce: Laura Klink kl.III

Wyróżnienia:

Karolina Brzozowska kl.II, Maja Brzozowska, kl.II, Anastazja Chmielewska kl.I.

Organizator konkursu:

Katarzyna Kamińska