Podsumowania ciąg dalszy...

W minionym tygodniu (tj. 25 - 28.09) w naszej szkole odbywał się Europejski  Tydzień Sportu. W rywalizacji sportowej uczestniczyły oddziały przedszkolne oraz klasy 1 - 8.

25. 09 zmagania sportowe rozpoczęły Maluchy (3-latki) z naszego przedszkola. Miały One do pokonania tor przeszkód, w którym bardzo pomocni okazali się być uczniowie klasy 4. Następnie 4,5-latki rozpoczęły wyścigi rzędów na wesoło, w których Wszyscy okazali się być zwycięzcami. Równie dobrze spisali się Oni w zabawach z chustą animacyjną. 6-latki z kolei wraz ze swoimi Rodzicami brali udział w wyścigach rzędów oraz w grach i zabawach na wesoło. 26.09 (tj. czwartek) był dniem sportowych zmagań uczniów klasy 1 wraz z Ich Rodzicami. Tematem rywalizacji sportowej były tory przeszkód oraz zabawy ruchowe z chustą animacyjną. Zwycięzcami okazali się być wszyscy uczniowie. Rywalizację sortową zakończyła klasa 2 i 3 grą w "Dwa ognie ". W tej konkurencji młodszym kolegom pomagali uczniowie klasy 7.Wszystkim Rodzicom bardzo dziękujemy za liczny i aktywny udział, a Uczniom za zaangażowanie. Ja z kolei jako koordynator dziękuję wszystkim Nauczycielom za pomoc i wkład pracy przy organizacji imprezy sportowej.

Olga Jadczyk