Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014r. na uroczystej akademii , poprzedzonej Mszą św. w kościele parafialnym w Nieradzie, zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Pani dyrektor szkoły Bożena Turek, w obecności zaproszonych gości: Pana Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy, radnych - Pani Teresy Parkitnej i Pana Grzegorza Sikory, sołtysa - Pana Waleriana Jędryki, zastępcy przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Wioletty Przybylskiej oraz nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I - VI oraz całej społeczności szkolnej, podsumowała pracę w mijającym roku szkolnym.

Dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego otrzymały dzieci 5 i 6 letnie, które w następnym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I. Świadectwa i dyplomy otrzymali także uczniowie klasy III, którzy ukończyli I etap edukacji. Uczniowie klasy IV i V za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali świadectwa promocyjne z wyróżnieniem. Pan Wójt Krzysztof Ujma i Pani dyrektor Bożena Turek wręczyli Listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy z wyróżnieniem ukończyli naszą szkołę oraz świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Rada  Pedagogiczna przyzanła także nagrody uczniom, którzy otrzymali bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, najwyższą frekwencję w klasie oraz za pracę na rzecz świetlicy szkolnej i zespołu wokalnego "Niezapominajki". Uczniowie otrzymali także nagrody za osiągnięcia w konkursach czytelniczych i dyktandzie szkolnym  oraz w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur". Pani Zdzisława Ścigała wręczyła nagrody książkowe najlepszym czytelnikom Filii Biblioteki Gminnej w Nieradzie. Pani dyrektor Bożena Turek złożyła serdeczne podziękowania za pomoc w roku szkolnym 2013/2014 Panu Wójtowi Krzysztofowi Ujmie, Pani Sekretarz Renacie Smędzik, radnym, sołtysom oraz wszystkim rodzicom. Na zakończenie uroczystości obejrzeliśmy część artystyczną w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego 5,6 - latków, uczniów klasy III oraz pożegnanie uczniów klasy VI.

Życzymy wszystkim wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku!