OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY TRZYMAJ FORMĘ

Trzymaj formę - to jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej . Jednym z priorytetów projektu jest program ,,Śniadanie daje moc ". Śniadanie to najważniejszy posiłek. Dzięki niemu dzieci mająrzymaj formę - to jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej . Jednym z priorytetów projektu jest program ,,Śniadanie daje moc ". Śniadanie to najważniejszy posiłek. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji i mają siłę do ćwiczeń i zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dlatego program Śniadanie daje moc corocznie gości w naszych klasach.W miesiącu listopadzie klasa V oraz VI na lekcjach on line wychowania fizycznego przygotowali pyszne i zdrowe śniadania . Każde z dzieci naszykowało kolorowe i zdrowe kanapki pomimo że zajęcia nie odbyły się w szkole. Dziękuję bardzo wszystkim uczniom za udział w programie . Monika Mercik energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji i mają siłę do ćwiczeń i zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dlatego program Śniadanie daje moc corocznie gości w naszych klasach.W miesiącu listopadzie klasa V oraz VI na lekcjach on line wychowania fizycznego przygotowali pyszne i zdrowe śniadania . Każde z dzieci naszykowało kolorowe i zdrowe kanapki pomimo że zajęcia nie odbyły się w szkole. Dziękuję bardzo wszystkim uczniom za udział w programie.

Monika Mercik