,, JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE ”

29 listopada odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas I-III ,,JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”, którego organizatorem  była Szkoła Podstawowa w Nieradzie pod  patronatem  Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy. Celem konkursu było: poszerzanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpośrednie zaangażowanie uczniów w tematykę ruchu drogowego, zainteresowanie uczniów, nauczycieli i rodziców problematyką bezpieczeństwa na drodze najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach, szczególnie wśród dzieci rozpoczynajacych naukę szkolną. Komisja konkursowa w składzie: Pani Joanna Zjawiona nauczyciel plastyki oraz Pani Katarzyna Paliga nauczyciel wczesnej edukacji dziecka dokonały oceny prac plastycznych. Na konkurs wpłynęło 46 prac. Fundatorem nagród dla dzieci była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Nieradzie. Dziękujemy!

Nagrody oraz dyplomy pamiątkowe zostaną dostarczone dla zwycięzców Konkursu do poszczególnych szkół przez organizatora konkursu do dnia 09 grudnia 2022r.

WYNIKI KONKURSU:

I m. Oliwia Planeta, SP -Starcza;