„Rycerz w Szkole Podstawowej w Nieradzie…”

Tak, tak, to nie żart! W poniedziałek 13 lutego 2023 Wychowanków i Uczniów naszej szkoły spotkała bardzo wyjątkowa niespodzianka.
Wszyscy fani piłki nożnej - mieli okazję spotkać się z ambasadorem Rakowa Częstochowy - lidera ekstraklasy. To nie lada gratka dla sympatyków, móc sprawdzić swoją wiedzę o drużynie piłkarskiej ze stuletnią tradycją i wspaniałymi osiągnięciami. My, dumni Kibice, mogliśmy nie tylko porozmawiać z Przedstawicielami Klubu, ale przede wszystkim wziąć udział w rozgrzewce, którą przeprowadził Rycerz MEDALIK – oficjalna Maskotka Drużyny. „Strzelanie” goli, rozmowy i wspólne zdjęcia na tle czerwono-niebieskich barw Klubu Raków Częstochowa z pewnością będziemy długo i zawsze ciepło wspominali, a szczególnie ci młodzi piłkarze, których rozgrywki niemal o każdej porze roku i przy każdej okazji - można zobaczyć na szkolnym boisku!

Dziękujemy za emocje, których dostarczyliście naszym Wychowankom i Uczniom.  Rycerz MEDALIK z Rakowa Częstochowy sprawił, że mogliśmy zobaczyć: radość na Ich twarzach, pasję, zachwyt i determinację, by być częścią jednej drużyny!

Marta Muchla