AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Uczniowie klasy I w roku szkolnym 20222023 uczestniczyli w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym, który uczył Pierwszoklasistów, jak być bezpiecznym na drodze, w domu, w szkole, w internecie oraz w czasie wycieczek. Program przygotowany był przez firmę Maspex właściciela marki Puchatek wraz z Biurem Prewencji Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Kuratorium Oświaty. W ramach ,,Akademii Bezpiecznego Puchatka” w klasie pierwszej odbywały się zajęcia uczące dzieci najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Po ukończeniu zajęć odbył się Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, który sprawdził wiedzę dzieci z zakresu bezpieczeństwa. Pierwszoklasiści poradzili sobie rewelacajnie! Z pewnością tak utrwalone wiadomości zapewnią moim uczniom radosny i bezpieczny czas nauki i zabawy.

Katarzyna Kamińska