Szczegóły wynajmu.

Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Nieradzie to nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt. Na płycie dolnej pokrytej specjalną nawierzchnią sportową gamrat o wymiarach 12 m x 24 m można grać w koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę siatkową, tenisa stołowego i halową piłkę nożną.

Z widowni można oglądać odbywające się na dolnej płycie  rozgrywki sportowe i treningi.

Sala posiada również zaplecze socjalne o wymiarach takich samych jak sala gimnastyczna            ( 12m x 24 m), tj.  prysznice, szatnie, WC( również dla osób niepełnosprawnych) i salkę do zajęć z gimnastyki korekcyjnej.

Salę można wynajmować w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. Na większe imprezy np. turnieje także w soboty i niedziele. Kontakt: 34/3274488

Cena wynajmu: 30 zł /godz.