Czas na aktywność, czas na Europejski Tydzień Sportu Szkolnego.

Jesteś tu: Strona główna » Czas na aktywność, czas na Europejski Tydzień Sportu Szkolnego.

Czas na aktywność, czas na Europejski Tydzień Sportu Szkolnego.

Akcja pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki -  ETSS to promowanie aktywności fizycznej i sportu na poziomie lokalnym bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Liczy się zapał i dobra zabawa. Również  nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła  do Europejskiego Tygodnia Sportu Szkolnego pod hasłem:,, Sportowa i aktywna Nierada”.

W dniach 23-29 września odbywały się zabawy ruchowe oraz taneczne, zawody  sportowe, biegi przełajowy po okolicy, jak również zabawy rekreacyjne w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. W zajęciach tych aktywnie uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie klas I-VII, rodzice i nauczyciele. Uczniowie  klasy VII wykonali  zdrowe sałatki owocowe ponieważ zdrowe żywienie idzie w parze z aktywnością fizyczną. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za  włączenie się w akcję promującą aktywność fizyczną.

Monika Mercik