Nauka zdalna - klasy IV-VIII

Szanowni Państwo !

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nieradzie uprzejmie informuje, iż od 26 października 2020 do 8 listopada 2020 – Uczniowie klas: IV, V, VI, VII oraz VIII – przechodzą na system nauki zdalnej. Bez zmian, w formie stacjonarnej, do szkoły uczęszczać będą: Wychowankowie oddziałów przedszkolnych oraz Uczniowie klas: I, II oraz III.   W związku z tym faktem, dla klas młodszych działa również świetlica, biblioteka; a także pracują: Pedagog i Psycholog (którzy swoje propozycje zajęć będą wysyłali zdalnie dla pozostałych Uczniów).

Odbywać się będą w szkole zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej: (dydaktyczno - wyrównawcze, korekcyjno - kompensacyjne, rewalidacyjne, logopedyczne oraz rehabilitacja). Wszystkie Dzieci i Młodzież do 16 roku życia NIE MOGĄ SIĘ PRZEMIESZCZAĆ SAMODZIELNIE w godzinach od 8.00 do 16.00 !!!