Nauka zdalna - klasy I-VIII

Szanowni Państwo!

Od poniedziałku, 9 listopada 2020 - zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas: I-III szkoły podstawowej. Tym samym, do 29 listopada 2020 - przedłuża się zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas – do 29 listopada - będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym. Oddziały przedszkolne w naszej szkole będą funkcjonowały bez zmian.

Opieka w świetlicach szkolnych oraz praca Nauczycieli

Od poniedziałku, 9 listopada 2020 szkoła zapewnienia funkcjonowanie świetlicy dla uczniów, których Rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 (służby medyczne i mundurowe). Nauczyciele oraz inni Pracownicy szkoły, realizujący nauczanie zdalne, zostają oddelegowani do pracy w domu z wyłączeniem przypadków, gdy jest to niezbędne do realizowania zadań na terenie placówki. Rozwiązanie to przyczyni się do zmniejszenia rozprzestrzeniania się wirusa wśród pracowników na terenie placówki. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna ulegnie pogorszeniu, powodując zagrożenie życia i bezpieczeństwa Wychowanków - istniejące przepisy dają możliwość zawieszenia funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej.