Nauka zdalna - klasy I-III

Szanowni Państwo ! Drodzy Rodzice !

Począwszy od poniedziałku 9 listopada 2020 do 29 listopada – Uczniowie klas: I – III będą pobierać materiały do nauki ze strony internetowej szkoły, wraz z datą realizacji oraz instrukcją podaną przez Nauczycieli, z wyjaśnieniem, jak wykonać konkretne zadanie. Wracają zatem zakładki dla każdej klasy a w nich poszczególne edukacje.

Decyzja ta wynika z analizy Państwa odpowiedzi, dotyczących możliwości i sposobu nauczania klas młodszych. Jest ona poparta rozmowami z Państwem, odbytymi indywidualnie oraz telefonicznie. Proszę jednak założyć konta według podanego przeze mnie wzoru dla każdej klasy, ponieważ zajęcia języka angielskiego będziemy prowadzić za pośrednictwem Google Meet, a dla Tych Uczniów, którzy nie będą w stanie w takiej formie w nich uczestniczyć, zamieszczone zostaną one na stronie internetowej.