Przedłużenie nauczania zdalnego

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z uwagi na wyjątkowo liczne przypadki zakażenia wirusem SARSCoV-2, decyzją Prezesa Rady Ministrów, zdalne nauczanie przedłużone zostaje do dnia 24 grudnia 2020. Oznacza to, że zajęcia będą się odbywały nadal za pośrednictwem Google Meet.

Proszę wszystkich Uczniów o maksymalną mobilizację i dyscyplinę oraz o aktywny udział w zdalnych lekcjach. Brawo dla tych Klas, które mogą się pochwalić nie tylko 100 % obecnością, ale i wspaniałymi wynikami w nauce !!!  Już niedługo koniec pierwszego półrocza, dołóżcie więc starań, by nie zmarnować szansy na uzyskanie dobrych ocen! Rodzicom, którzy zawsze nas wspierają - dziękuję i proszę, by tak, jak do tej pory, okazywali swoim Dzieciom: pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość.

Tuż po Świętach Bożego Narodzenia - FERIE ZIMOWE (w dniach od 4 stycznia do 17 stycznia 2020). Proszę, by były one szczególnie w tym roku, bezpieczne i odpowiedzialne! Czekamy na Was !!!

Marta Muchla