Wycieczka do Ogrodzieńca

23 września to kolejny nasz radosny dzień: WYJAZD NA WYCIECZKĘ DO OGRODZIEŃCA.

Cała wycieczka była SUPER!!!! Pani pochwaliła nas, że byliśmy bardzo grzeczni. Mieliśmy w tym dniu dużo atrakcji, emocji, zabawy i adrenaliny...: Przejazdy na torze saneczkowym, Park doświadczeń fizycznych, w którym znajdowało się 47 urządzeń z tłumaczeniem podstawowych praw fizyki np.: Kołyska Newtona, Kolorowy Krater czy Wir wodny. Kolejna nasza fantastyczna zabawa to: Park Rozrywki, znajdował się tam zamek dmuchany, Karuzela wiedeńska, zamek rycerski, park linowy, małpi gaj, trampoliny, hustawki, zjeżdżalnie.

Nastepnie udaliśmy się do Parku Miniatur, w którym przygotowana była wyprawa po szlaku Orlich Gniazd, który rozciąga się od Krakowa aż po Częstochowę. Na koniec zwiedziliśmy Zamek w Ogrodzieńcu, kupiliśmy pamiątki i zjedliśmy na obiad pyszne pierogi z truskawkami.