Akcja ,,Pola Nadziei” – podsumowanie

W październiku w naszej szkole odbył się I etap akcji „Pola Nadziei 2022”. To właśnie żonkil jest symbolem pamięci, szacunku i nadziei. Dlatego też jesienią sadzimy cebulki kwiatków i „siejemy” nadzieję, wyciągając pomocną dłoń, życząc wytrwałości w chorobie. Wierzymy, że pięknie kwitnące żonkile przyniosą na wiosnę nadzieję w sercu tym, którzy tego najbardziej potrzebują – cierpiącym z powodu choroby nowotworowej. Akcja skierowana jest do całej społeczności szkolnej i każdy mógł wziąć w niej udział. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniążki – 1108 zł. zostały przekazane osobom ciężko chorym i cierpiącym. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy pragnęli ofiarować swoją pomoc podopiecznym z Ośrodka Hospicjum Domowego w Częstochowie.

Anna Mrozek